TOVAR V AKCII

Vaša cena € 119,90
dostupné
Vaša cena € 39,90
dostupné
Vaša cena € 59,90
dostupné

» Meyle HD- Prečo práve HD ?

Prečo Meyle-HD® ?

  • 4-ročná záruka

  • HD kvalita, lepšia ako originál

  • Len spokojní zákazníci

 

Náhradné diely MEYLE-HD sú konštrukčne prepracované tak, aby vydržali oveľa dlhšie ako ich originály. Rad HD (od slova Heavy Duty - vysoká odolnosť) zahŕňa viac ako 560 položiek navrhnutých pre použitie v tisíckach rôznych modelov vozidiel. Príznakom "HD" v čísle dielu môžete veľmi ľahko identifikovať tieto diely v katalógoch. Na týchto dieloch je tiež výrazne vyznačené logo "HD" a na ich obaloch je akostná pečať "HD-Quality".

 

Nahradne diely, egr,kotuce,capy, dpf,brzdovy strmen,tuning

 

Pre vývoj HD dielov skúmajú naši inžinieri v našom hlavnom sídle v Hamburgu náchylné diely na ich slabé miesta. Spolu s význačnými výskumnými inštitúciami a partnermi v oblasti technológií sú potom vyvíjané riešenia, ktorá podstatne predlžujú životnosť týchto dielov. Celkový systém vozidla alebo jeho častí nie je nikdy ovplyvnený týmto riešením, komfort a funkcionalita sú vždy plne zachované - žiadne kompromisy - pre zákazníkov s najvyššími požiadavkami! Či už si zvolíte ktorýkoľvek diel MEYLE, môžete si byť istí, že v našej spoločnosti Wulf Gaertner Autoparts AG je kvalita vždy na prvom mieste.

 

 

Náš cieľ je jednoznačný: Naše diely sú lepšie než originálne náhradné diely.

Od roku 2002 je naším prvoradým úsilím vylepšovanie náhradných dielov podliehajúcim opotrebeniu. Naši inžinieri pracujúci v našom ústredí v Hamburgu analyzujú náhradné diely a vyvíjajú cielené riešenia, ktoré zaručujú dlhodobú životnosť a zodpovedajú najvyšším požiadavkám. Pod prémiovou značkou MEYLE-HD ponúka naša spoločnosť optimalizované náhradné diely z našej vlastnej produkcie s vysokým štandardom spoľahlivosti a dlhodobej životnosti. Všetky diely MEYLE sú podrobené mnohonásobným akostným kontrolám a sú dostupné v 120 krajinách sveta. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na našu vysoko sofistikovanú a spoľahlivú logistiku, rýchly a kompetentný zákaznícky servis.

 

 

Ďalšia výhoda: Jednotné štandardy

Jednotné štandardy pre zjednodušenie opráv. Samotná dlhá životnosť našich dielov nám nestačí. Chceme podporiť servisy a autodielne tým, že im uľahčíme a zjednodušíme manipuláciu a montáž náhradných dielov. Vďaka štandardizácii jednotlivých súčastí a dielov sme vyvinuli MEYLE-HD diely, u ktorých nie je potrebné pri ich montáži používať drahé prípravky a náradia. Vďaka tejto štandardizácii a zjednotenie technických riešení, napríklad guľové čapy riadenia sa dajú použiť na rôzne axiálne čapy.

Vaša výhoda: prvotriedne náhradné diely, ktoré zároveň znižujú náklady.

 

 

 

 

4-ROČNÁ záruka. Na náhradné diely MEYLE-HD!

Ak sa povie MEYLE, vybaví sa okamžite HD a to nie bezdôvodne: pretože MEYLE-HD diely sú predovšetkým vďaka ich technickým inováciám vysoko spoľahlivé a majú mnohonásobne vyššiu životnosť. Inžinieri spoločnosti Wulf Gaertner Autoparts AG tieto diely v porovnaní s originálnymi dielmi technicky vylepšili. Ich konštrukcia je robustnejšieho prevedení. sú vyrobené z akostnejších materiálov alebo majú optimalizovanú geometriu u gumokovových dielov.

 

 

Informujte sa o ponuke dielov MEYLE-HD na Vaše auto !

 

 

 

YzZkY